Loading...

Студія BOBINA розпочала співпрацю з Tetra Tech

Студія BOBINA на замовлення компанії Tetra Tech почала створювати медіаконтент про публічні події Агентства США з питань міжнародного розвитку (USAID), з яким співпрацює в Україні.

«Ми розповідаємо про проекти USAID, що реалізуються з виконавчими органами влади, а також галузевими регуляторами в області енергетики. Це проекти, спрямовані на підвищення енергетичної безпеки країни, поліпшення прозорості та збільшення конкуренції в галузі», — говорить директор з розвитку BOBINA Леонід Шпаківський.

За словами головного режисера Студії Костянтина Штифурака, «співпраця налагоджена на довгостроковій основі. Це дозволяє нам планувати нашу роботу наперед. Клієнт відкритий до свіжих, креативних ідей щодо подачі відео, тому працювати нам легко і комфортно».

Студія для клієнта вже створила два відеоролики, один фоторепортаж, а також записала і створила серію відеолекцій про впровадження в Україні нової моделі ринку електроенергії. Провів триденну лекцію Кшиштоф Рогульський, директор консалтингової компанії Doradztwo Gospodarcze (Польща).

BOBINA надає повний спектр послуг в сфері відеовиробництва, а також розміщує готовий медіаконтент на всіх каналах комунікації: від Інтернету до ТБ.

Студія надає послуги з організації прямих трансляцій, професійного озвучення, повної мовної адаптації роликів, аеровідеозйомки, проведення кастингів і створення аудіореклами. До складу компанії входить штат фотографів для виробництва ділових портретів, проведення предметної зйомки або створення фоторепортажів.

Основа BOBINA — фахівці з керівним досвідом роботи в провідних медіа України. Загальний штат Студії налічує більше 20-ти профі, за плечима у яких реалізація великих проектів для DTEK, Lenovo, «Фармак», Посольства Японії в Україні, а також міжнародних організацій. База «голосів» Студії налічує сотні дикторів (зокрема —брендвойси національних каналів). Начитування — «звична англійська» або «екзотична японська», здійснюють виключно носії мов. Ми володіємо арсеналом сучасної техніки, необхідної для реалізації проектів будь-якої складності.

2019-09-15T22:52:07+00:00 20 / 06 / 2019|