Loading...

Ролик на ZaVodila вперше набрав 100 000 переглядів

На YouTube-каналі ZaVodila зафіксовані перші 100 000 переглядів на одному відео.

«Викликав зацікавленість ролик на дуже популярну тему — штрафи за єврономери в Україні, а також про позицію оточення президента щодо авто на таких номерах», — коментує директор з розвитку BOBINA Леонід Шпаківський.

Ведучий каналу Олег Корнієнко зазначив, що відео отримало популярність не тільки, тому що тема бере за живе, а й також у зв’язку з труднощами в розмитненні авто в Україні.

Зважаючи на це, другим логічним кроком команди каналу стала ініціатива по розробці законопроекту, який дозволить створити прозорий і зрозумілий механізм для розмитнення авто в країні.

«Прагну разом з автомобілістами та всіма небайдужими створити законопроект, який би врегулював питання розмитнення легкових авто, пасажирських та вантажних бусів, електромобілів, зокрема тих, що ввозяться для комерційного використання та гібридних авто. Це мають бути прості та зрозумілі правила, щоб людина, яка хоче купити авто за кордоном і пригнати його собі, одразу знала скільки коштуватиме автомобіль з усіма платежами, а не чекала сюрпризів у оцінці авто при перетині кордону», — каже О. Корнієнко.

У створенні законопроекту його ініціатори покладатимуться на досвід інших країн Австрії, Німеччини, Польщі та інших.

Більше деталей про ініціативу можна дізнатися у відповідному відео, опублікованому на каналі ZaVodila або в прес-релізі.

Автоблог ZaVodila створений в 2019 році. Ключова ідея проекту – простою мовою розповідати про актуальні для українських автомобілістів темах – покупка автомобілів за кордоном та купівля автомобіля «з рук». Також канал проводить тести популярних моделей машин, розглядає і аналізує ініціативи органів влади, що впливають на автомобілістів. Ведучий канал Олег Корнієнко — фахівець з пригону автомобілів з-за кордону, їх придбання в Україні та сервісного обслуговування.

Рівноправними співзасновниками проекту ZaVodila є Олег Корнієнко та Студія Bobina.

Студія надає послуги з організації прямих трансляцій, професійного озвучення, повної мовної адаптації роликів, аеровідеозйомки, проведення кастингів і створення аудіореклами. До складу компанії входить штат фотографів для виробництва ділових портретів, проведення предметної зйомки або створення фоторепортажів.

2019-09-15T22:51:08+00:00 23 / 08 / 2019|