Loading...

День Донора в ДТЕК Нафтогаз

Студія BOBINA створила відеоролик про проведення Дня Донора в полтавському офісі ДТЕК Нафтогаз.

«Ключовим завданням було показати щирі емоції героїв, почути їхні думку про цю акцію, зрозуміти мотиви участі», — розповідає про проект режисер Геннадій Кисельов.

Основою ролика стали інтерв’ю співробітників компанії, які взяли участь у події. Закадрове озвучення відсутнэ, щоб ролик сприймався документальної цікавою історією. Відеоряд містить текстову графіку, яка допомагає глядачеві отримати додаткову інформацію про ініціативу ДТЕК Нафтогаз.

Ролик знятий у рамках, запланованих клієнтом активностей «Року корпоративної культури».

BOBINA надає повний спектр послуг в сфері відеовиробництва, а також розміщує готовий медіаконтент на всіх каналах комунікації: від Інтернету до ТБ.

Студія надає послуги з організації прямих трансляцій, професійного озвучення, повної мовної адаптації роликів, аеровідеозйомки, проведення кастингів і створення аудіореклами. До складу компанії входить штат фотографів для виробництва ділових портретів, проведення предметної зйомки або створення фоторепортажів.

Основа BOBINA — фахівці з керівним досвідом роботи в провідних медіа України. Загальний штат Студії налічує більше 20-ти профі, за плечима у яких реалізація великих проектів для DTEK, Lenovo, «Фармак», Посольства Японії в Україні, а також міжнародних організацій. База «голосів» Студії налічує сотні дикторів (зокрема —брендвойси національних каналів). Начитування — «звична англійська» або «екзотична японська», здійснюють виключно носії мов. Ми володіємо арсеналом сучасної техніки, необхідної для реалізації проектів будь-якої складності.

2019-09-15T22:51:55+00:00 31 / 07 / 2019|