Loading...

BOBINA допомогла в проведенні IV Фестивалю пластичних мистецтв «Без зайвих слів»

Команда продакшну BOBINA допомогла в організації IV Фестивалю пластичного мистецтва «Без зайвих слів», який пройшов на базі кіностудії Victoria Film Studios. Нашими операторами та режисерами було знято звітний ролик, що змонтували «день в день» та демонстрували на церемонії вручення дипломів лауреатів фестивалю. Також командою BOBINA була знята п’єса «Відунка», яку презентувала на Фестивалі режисер та викладач КНУТКіT ім. І. Карпенка-Карого Наталія Дніпренко.

«Ми розуміємо значення подібних фестивалів. Адже вони дають можливість молодим і талановитим хлопцям показати себе, познайомитися, налагодити кооперацію для реалізації майбутніх проектів. Радий, що Фестиваль проходить вже четвертий рік поспіль і з кожним роком його рівень зростає, як і кількість учасників», — заявив головний режисер BOBINA Костянтин Штифурак.

У майбутньому продакшн планує підтримувати фестиваль на постійній основі та взяти на себе візуальне оформлення, проведення онлайн-трансляцій, зйомки звітних відео про подію.

Фестиваль пластичного мистецтва «Без зайвих слів» зібрав цього року пластичні етюди і п’єси з України, Молдови. Також на Фестивалі були показані відеороботи режисерів України, Польщі та інших країн ближнього зарубіжжя. Окрім конкурсної програми Фестиваль включає в себе майстер класи від відомих педагогів.

BOBINA виконує повний спектр послуг в сфері відеовиробництва, а також розміщує готовий медіаконтент на всіх каналах комунікації: від Інтернету до ТБ. Студія надає послуги з організації прямих трансляцій, професійного озвучення, повної мовної адаптації роликів, аеровідеозйомки, проведення кастингів і створення аудіореклами. До складу компанії входить штат фотографів для виробництва ділових портретів, проведення предметної зйомки або створення фоторепортажів.

Основа BOBINA — фахівці з керівним досвідом роботи в провідних медіа України. Загальний штат Студії налічує більше 20-ти профі, за плечима у яких реалізація великих проектів для DTEK, Lenovo, «Фармак», Посольства Японії в Україні, а також міжнародних організацій. База «голосів» Студії налічує сотні дикторів (зокрема — брендвойси національних каналів). Начитування — «звична англійська» або «екзотична японська», здійснюють виключно носії мов. Ми володіємо арсеналом сучасної техніки, необхідної для реалізації проектів будь-якої складності.

2019-09-15T22:52:17+00:00 15 / 05 / 2019|