Чесний продакшн: як Студія BOBINA співпрацює з великим бізнесом та держструктурами

Засновники, а також керівники Студії BOBINA Леонід Шпаківський (директор з розвитку) та Костянтин Штифурак (головний режисер) дали інтерв’ю виданню Marketing Media Review (MMR).

У розмові з головним редактором MMR Мариною Корчакою спікери розповіли про особистий професійний досвід і перехід з журналістики у відеовиробництво, розкрили історію створення компанії, її стартові плани, які, втім, згодом трансформувалися.

«Ми як продакшн стартували п’ять років тому (…) Ми хотіли знімати вірусні ролики, оскільки цей сегмент був тоді не зайнятий в Україні. Але нам трохи не пощастило: у 2014 році ми зіткнулися з тим, що ринок не був готовий до такого інноваційного продукту. На тлі згортання бюджетів бренди активно працювали з традиційними інструментами та дуже обережно ставилися до чогось нового. Тому ми зрозуміли, що потрібно зміщувати вектор на продакшн традиційних роликів», — розповідає Леонід Шпаківський.

Значну увагу було приділено поточним проектам Студії, а також улюбленим кейсам засновників.

«Це ролик для Інтернет-платформи Альфа-Банку. Він вийшов смішним та цікавим. Ми довго не могли підібрати актора, але в підсумку вийшло 100% -ве влучання. (…) Другий ролик — соціальна реклама, серія (1та 2) роликів про переселенців. (…) До зйомок відеоролика я підключив людину, з якою давно хотів співпрацювати — Сергія Касторних, сценариста #SELFIEPARTY», — поділився думкою Костянтин Штифурак.

У свою чергу, директор з розвитку розповів, що для нього ідеальний проект — це робота, реалізована без форс-мажорів, яка була здана вчасно.

Засновники також поділилися планами на майбутнє — ідеєю з запуску автоблогу ZaVodila, ведучим якого став Олег Корнієнко, а також планами знімати відеокліпи, перший з таких проектів вже реалізовано командою BOBINA.

Повний текст інтерв’ю доступний за посиланням.

2019-09-15T22:52:32+00:00 03 / 05 / 2019|